Skip links

Süreç ve Kalite Yönetimi

Çözümün odağı yalnızca işin çıktısı değil, sürdürülebilirliği ve esnekliği olmalıdır.

Kalite Yönetim Sistemi

DENK IT Kalite Yönetim Sistemi, CMMI Olgunluk Seviyesi 3 gereklerine uygun olarak kurulmuştur. DENK IT‘de kalite herkesin ortak amacıdır. DENK IT, Kalite Yönetim Sistemi etkinliği sürekli olarak takip edilmekte ve çalışanlardan alınan geri bildirimler ve gelişen teknoloji doğrultusunda sürekli olarak iyileştirilmektedir. Projelerin yaşam döngüsü boyunca kalite yönetim sistemine uygun ürünler üretilmekte ve kurulan erken hata tespit mekanizmaları ile müşterilerine zamanında, tam ve hatalarından arındırılmış ürünler teslim edilmektedir.

Kalite Politikası

Yasal mevzuatlara tam uygunluk göstererek sunduğumuz hizmetlerle müşterilerimizin rekabet gücüne katkıda bulunurken memnuniyetlerini arttırmak, çalışanlarımızın gelişimlerine olanak sağlayarak beklentilerine cevap vermek ve kalite yönetim sistemi gerekliliklerini yerine getirerek etkinliğini sürekli iyileştirmektir.

Müşterilerin mevcut ve gelecekteki istek ve beklentileri dahilinde, taahhüt ettiği ürün ve hizmetleri; tüm çalışanların etkin katılımı ile ilgili standartlar ve yasal gereklilikleri dikkate alarak, tüm kaynakları verimli kullanarak, süreç esaslı, maliyet odaklı ve sürekli gelişimi hedef alan yönetim anlayışı ile zamanında ve eksiksiz sağlamak, sektöründe lider bir çözüm ortağı olmak şirketin kalite politikasını oluşturmaktadır.

Donanımlı

Donanımlı ekibimizle tek bir soruna birden çok çözüm üretmek en önemli stratejimizdir

Teknolojik

Projelerimizde dünyada kendini kanıtlamış en yeni teknolojileri ve metodolojileri kullanmakta tereddüt etmeyiz

Çözümlerimize göz atın!

Sürdürülebilir

Müşteri memnuniyeti ve iletişimimiz projeler devreye alınmasından sonraki evrede de taahhüt ettiğimiz ivedilikle devam eder

Hep bir adım ötesi!
Return to top of page