Skip links

Başlangıç

Denk Bilişim Teknolojileri Ltd, gelişen teknolojiye paralel olarak yenilikçi projeler geliştirmek, AR-GE çalışmaları yürütmek ve teknolojik yazılımlar geliştirmek amacıyla, 2012 yılında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı desteğiyle kuruldu.

Hakkımızda

Arge amacımız; şirketlere ve son kullanıcılara yenilikçi ve kaliteli yazılım çözümleri sunmak, dünya çapında kullanılacak yeni sunum çözümleri oluşturmak, insan-bilgisayar etkileşimini arttırarak dünya simülasyon sektörüne farklı bir değer kazandırmaktır.
Gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerde daima dürüst davranmak, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, tüm personeli eğitmek, yönlendirmek, çağdaş teknolojiyi özümsemelerini ve ilerlemelerini sağlamak, kurumsallaşmış, faaliyetini sistem ve prosedürlerle bağlamış bir kurum olarak gelişmek ve büyümek, uluslararası yatırımları arttırarak başarılara imza atmak ana hedefimizdir.

Bazı Referanslar


Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Return to top of page